Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 15 sierpnia 2026 10:44
Reklama

StarAch! Festiwalu Starachowice 2025!

Jubileuszowa 10. Edycja StarAch! Festiwal, czyli Festiwal Piosenki Młodzieżowej ponownie w Starachowicach. 22 czerwca (niedziela) 2025 roku o godzinie 17.00 o zapraszamy do Amfiteatru w Parku Miejskim w Starachowicach na finał konkursu!
StarAch! Festiwalu Starachowice 2025!

Zmagania konkursowe podzielone są na dwa etapy w następujących kategoriach wiekowych: I kat. 0-4 klasa, II kat. 5-8 klasa, III kat. szkoły ponadpodstawowe.

Zainteresowani mogą wysyłać swoje zgłoszenia, wraz z nagranym audio, zgodą rodzica/opiekuna do 25 maja, na adres e-mail: mailto:[email protected] lub w zgłoszeniu podać link do nagrania na platformie streamingowej YouTube. 

Nagranie nie może przekroczyć 5 minut, zgłoszona piosenka wykonana musi być w języku polskim lub angielskim. By wziąć udział należy dołączyć komplet dokumentów, jaki dostępny jest na stronie internetowej Parku Kultury. 

Drugi etap konkursu to ocena przez Radę Artystyczną nadesłanych nagrań. Lista osób wyłonionych do finałowych odsłuchań zostanie ogłoszona do dnia 8 czerwca, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Parku Kultury. 

W razie wątpliwości można skontaktować się z Piotrem Mrózkiem, pod nr tel. 600 975 546. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 25°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mała Treść komentarza: Powiem podobnie jak pan prezydent- niech się pani ogarnie!! Proszę przestać gloryfikować PiS. Wszyscy wiemy jak to wszystko działało. W opiece zdrowotnej zawsze źle się działo. Lekarze byli i są pazerni a ustawy pozwalające na tak wysokie zarobki zostały wymyślone podczas rządzenia PiS. Ilu lekarzy pracowało w zazębiających się godzinach pracy ? Pracowałam i pamiętam to.. Data dodania komentarza: 4.08.2026, 23:57 Źródło komentarza: Posłanka PiS komentuje aferę związaną z warszawskim Szpitalem Południowym Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Witam. Może ktoś wreszcie pomyśli o połączeniu ul. Piłsudskiego z połuniem Starachowic bo z ul. Piłsudskiego nie ma się jak dostać na południe. Na aleję Armii Krajowej autobusy jeżdżą co 10 minut. Dlaczego? Data dodania komentarza: 6.07.2026, 18:56 Źródło komentarza: Dodatkowa linia autobusowa Autor komentarza: twoja madka Treść komentarza: dokładnie tak Data dodania komentarza: 18.06.2026, 10:15 Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądowe Autor komentarza: ja Treść komentarza: Dlaczego tylko przedszkoli miejskich? Dlaczego brak przedszkoli prywatnych? Imprezy organizowane przez przedszkola prywatne są dla wszystkich. Jawna dyskryminacja i celowe działanie władz aby pomniejszyć udział w wychowaniu dzieci przez przedszkola prywatne. Ostatnio widać nagonkę na prywatne przedszkola, pomniejszenie ich wkładu w wychowanie dzieci. A prawda jest taka że dzięki prywatnym przedszkolom poziom edukacji wczesnoszkolnej jest na taki a nie innym poziomie, ponieważ to przedszkola prywatne jako pierwsze wprowadzały w ramach konkurencyjności wszystkie zajęcia, które teraz w przedszkolach miejskich są normą. Dzieciom gratuluje reszta do przemyślenia. Data dodania komentarza: 29.04.2026, 16:40 Źródło komentarza: Bajkowy Festiwal Tańca 2026 w Parku Kultury. Na scenie gościły postacie ze słynnych ekranizacji! Autor komentarza: Maniek z Nowej Słupii Treść komentarza: Jebać star ! Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53 Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądowe Autor komentarza: ArkadiuszKi Treść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210 Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49 Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczym
Reklama
Reklama