Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 30 kwietnia 2026 22:57
Reklama

Podsumowano policyjną akcję „Boże Narodzenie 2016″ w powiecie starachowickim

Jeden wypadek, 9 kolizji i 4 zatrzymanych pijanych kierowców – tak wygląda podsumowanie policyjnej akcji „Bezpieczny Weekend – Boże Narodzenie 2016”. Funkcjonariusze pracowali w czasie, gdy większość osób świętowała po to, byśmy czuli się bezpiecznie.
Podsumowano policyjną akcję „Boże Narodzenie 2016″ w powiecie starachowickim

Święta Bożego Narodzenia oznaczają wzmożony ruch na drogach. Mnóstwo osób udaje się w podróż, by odwiedzić członków rodziny i dlatego to czas wzmożonej pracy dla policyjnej sekcji ruchu drogowego. W ramach akcji „Bezpieczny Weekend – Boże Narodzenia 2016” policja czuwała nad bezpieczeństwem kierowców.

 

Działania policji rozpoczęły się już w piątek 23 grudnia, a zakończyły drugiego dnia świąt.

 

Do jedynego wypadku doszło na ulicy Mieszała w Starachowicach. Jego przyczyną był niestety alkohol. Będąca pod jego wpływem kobieta miała więcej szczęścia niż rozsądku, bo nie doprowadziła do tragedii.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie małe

Temperatura: 8°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Dlaczego tylko przedszkoli miejskich? Dlaczego brak przedszkoli prywatnych? Imprezy organizowane przez przedszkola prywatne są dla wszystkich. Jawna dyskryminacja i celowe działanie władz aby pomniejszyć udział w wychowaniu dzieci przez przedszkola prywatne. Ostatnio widać nagonkę na prywatne przedszkola, pomniejszenie ich wkładu w wychowanie dzieci. A prawda jest taka że dzięki prywatnym przedszkolom poziom edukacji wczesnoszkolnej jest na taki a nie innym poziomie, ponieważ to przedszkola prywatne jako pierwsze wprowadzały w ramach konkurencyjności wszystkie zajęcia, które teraz w przedszkolach miejskich są normą. Dzieciom gratuluje reszta do przemyślenia.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 16:40Źródło komentarza: Bajkowy Festiwal Tańca 2026 w Parku Kultury. Na scenie gościły postacie ze słynnych ekranizacji!Autor komentarza: Maniek z Nowej SłupiiTreść komentarza: Jebać star !Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądoweAutor komentarza: ArkadiuszKiTreść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczymAutor komentarza: Dariusz JuskowiakTreść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologiData dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELSAutor komentarza: Tomek KTreść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagającyData dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcyAutor komentarza: Nokia)Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16
Reklama
Reklama