Podczas wydarzenia przedstawiciele władz oświatowych podsumowali miniony rok szkolny i wręczyli stypendia oraz nagrody uczniom, którzy osiągali wysokie wyniki w nauce, sporcie, działalności artystycznej i społecznej.
Kończący się rok był okresem wielu zmian i inwestycji w starachowickiej oświacie. Jak podkreślano podczas uroczystości, wrzesień to początek następnych wyzwań na rzecz rozwoju lokalnej edukacji.
Artystycznym akcentem wydarzenia były występy chórów, które uświetniły uroczystość i nadały jej wyjątkowy charakter.
Nagrody Miasta Starachowice za osiągnięcia szkolne otrzymali:
Adam Świercz – Szkoła Podstawowa nr 1
Amelia Synowiec – Szkoła Podstawowa nr 9
Jakub Kozera – Szkoła Podstawowa nr 10
Maja Bernacka – Szkoła Podstawowa nr 11
Jeremiasz Urbaniak – Szkoła Podstawowa nr 12
Julia Telesz – Szkoła Podstawowa nr 13
Julia Trzeciak – Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Starachowicach
Każdy z laureatów otrzymał nagrodę w wysokości 2000 zł.
Stypendia Miasta Starachowice za wyjątkowe osiągnięcia otrzymali:
Maria Czekaj – Szkoła Podstawowa nr 6
Nikodem Krzoski – Szkoła Podstawowa nr 11
Nina Maciąg – Szkoła Podstawowa nr 12
Lilianna Walczuk – Szkoła Podstawowa nr 13
Gabriela Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 13
Weronika Papaj – Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Maksymilian Zalewski – Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Hanna Kosno – Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Dominik Trzos – Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Zofia Jezierska – Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Kornelia Surdy – Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Julia Dąbrowska – Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Adam Łopuszyński – Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Ula Kos – Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Piotr Kwieciński – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Nikodem Stodulski – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Napisz komentarz
Komentarze