Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zakochani świętowali w SCK-u

Koncert zespołu smyczkowego, nauka tanga i romantyczny seans filmowy to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na starachowiczan, którzy zdecydowali się spędzić walentynkowy wieczór w Starachowickim Centrum Kultury. Publiczność była zadowolona.
Zakochani świętowali w SCK-u

Interesującą propozycję na walentynki przygotowało w tym roku Starachowickie Centrum Kultury. Na deskach centrum w tym wyjątkowym dniu zaprezentował się kwartet smyczkowy Alegrija z koncertem zatytułowanym „Nie tylko tango”. Zespół działa od sześciu lat. Powstał w Kielcach z inicjatywy muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Świętokrzyskiej. Formacje tworzą Maria Miłkowska, Marcin Kostka, Magdalena Sierpień - Wywrocka i Przemysław Wierzba. Artystom towarzyszyli solistka Agnieszka Kowalczyk-Krzysiek, akordeonista Krzysztof Korban oraz tancerki ze Szkoły Tańca MiM. Przed rodzimą publicznością zaprezentowały się Paulina Paprot, Katarzyna Lipiec i Paulina Florys.

 

Na publiczność czekały ufundowane przez sponsorów prezenty. Były to nieodzowne podczas świętowania walentynek kwiaty oraz zaproszenia na kolacje. Nie zabrakło także lekcji tanga, którą poprowadził Paweł Cheda. Wieczór zakończyła projekcja polskiej komedii romatycznej „Planeta Singli”.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 11°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Dlaczego tylko przedszkoli miejskich? Dlaczego brak przedszkoli prywatnych? Imprezy organizowane przez przedszkola prywatne są dla wszystkich. Jawna dyskryminacja i celowe działanie władz aby pomniejszyć udział w wychowaniu dzieci przez przedszkola prywatne. Ostatnio widać nagonkę na prywatne przedszkola, pomniejszenie ich wkładu w wychowanie dzieci. A prawda jest taka że dzięki prywatnym przedszkolom poziom edukacji wczesnoszkolnej jest na taki a nie innym poziomie, ponieważ to przedszkola prywatne jako pierwsze wprowadzały w ramach konkurencyjności wszystkie zajęcia, które teraz w przedszkolach miejskich są normą. Dzieciom gratuluje reszta do przemyślenia.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 16:40Źródło komentarza: Bajkowy Festiwal Tańca 2026 w Parku Kultury. Na scenie gościły postacie ze słynnych ekranizacji!Autor komentarza: Maniek z Nowej SłupiiTreść komentarza: Jebać star !Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądoweAutor komentarza: ArkadiuszKiTreść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczymAutor komentarza: Dariusz JuskowiakTreść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologiData dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELSAutor komentarza: Tomek KTreść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagającyData dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcyAutor komentarza: Nokia)Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16
Reklama
Reklama