„Zarząd Oddziału SIMP w Starachowicach zwraca się do Pana Prezydenta z ponownym wnioskiem o podjęcie działań w sprawie wypłaty rekompensat dla byłych pracowników posiadających akcje Zakładów Starachowickich STAR S.A. w liczbie 16 tys. 226. Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy odpowiedzi z Kancelarii Prezydenta RP na nasze pismo z dnia 7 października 2015 roku i prosimy o poinformowanie nas o decyzji z tej sprawie ważnej dla rodzin pracowników”.
Reklama
Apel inżynierów i mechaników do prezydenta
Stowarzyszenie Inżynierów i Mechaników Polskich oddział w Starachowicach zwróciło się z apelem do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie akcji dawnych zakładów „Star”. W piśmie sygnowanym przez Jana Pudło, przewodniczącego tej organizacji czytamy m. in.:
- Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
- 04.04.2017 15:51

Data dodania:
04.04.2017 15:51
Temperatura: 23°C Miasto: Starachowice
Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 4 km/h
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: twoja madka
Treść komentarza: dokładnie tak
Data dodania komentarza: 18.06.2026, 10:15
Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądowe
Autor komentarza: ja
Treść komentarza: Dlaczego tylko przedszkoli miejskich?
Dlaczego brak przedszkoli prywatnych?
Imprezy organizowane przez przedszkola prywatne są dla wszystkich. Jawna dyskryminacja i celowe działanie władz aby pomniejszyć udział w wychowaniu dzieci przez przedszkola prywatne. Ostatnio widać nagonkę na prywatne przedszkola, pomniejszenie ich wkładu w wychowanie dzieci.
A prawda jest taka że dzięki prywatnym przedszkolom poziom edukacji wczesnoszkolnej jest na taki a nie innym poziomie, ponieważ to przedszkola prywatne jako pierwsze wprowadzały w ramach konkurencyjności wszystkie zajęcia, które teraz w przedszkolach miejskich są normą. Dzieciom gratuluje reszta do przemyślenia.
Data dodania komentarza: 29.04.2026, 16:40
Źródło komentarza: Bajkowy Festiwal Tańca 2026 w Parku Kultury. Na scenie gościły postacie ze słynnych ekranizacji!
Autor komentarza: Maniek z Nowej Słupii
Treść komentarza: Jebać star !
Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53
Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądowe
Autor komentarza: ArkadiuszKi
Treść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210
Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49
Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczym
Autor komentarza: Dariusz Juskowiak
Treść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologi
Data dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57
Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELS
Autor komentarza: Tomek K
Treść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagający
Data dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37
Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcy
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze