Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 grudnia 2025 07:13
Reklama

Star Starachowice chce się odegrać po klęsce w Skarżysku

Drużyna Star Starachowice przegrała swój ostatni pojedynek z liderem tabeli świętokrzyskiej Granatem Skarżysko. Rywal strzelił nam trzy gole nie dając żadnej możliwości rewanżu. Trener Tomasz Siczek przełyka gorycz porażki i zapowiada odegranie się w najbliższym meczu z OKS Opatów.
Kliknij aby odtworzyć

Było wiadome, że spotkanie Staru Starachowice z Granatem Skarżysko nie będzie dla naszych zawodników łatwym wyzwaniem. Nasi sąsiedzi zajmują pierwsze miejsce w świętokrzyskiej tabeli okręgowej. Mimo wszystko przegrana 3:0 jest bolesnym doświadczeniem dla zielono - czarnych i ich szkoleniowca, który zapowiadał walkę o zwycięstwo nad Granatem.

 

W ocenie trenera Tomasz Siczka zawiodły dwa czynniki: zabrakło konsekwencji i koncentracji.

 

Brak skupienia starachowiczan rywal wykorzystał bez skrupułów, i jak podsumowuje trener Siczek, wygrał niewielkim nakładem sił.

 

Kolejnym przeciwnikiem naszych piłkarzy będzie drużyna OKS Opatów.

 

Mecz z Opatowem rozpocznie się o godz. 13.00 w niedzielę 29 października na stadionie miejskim w Starachowicach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 3°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama