Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 22:25
Reklama

Czujnik czadu uratował życie kobiety

O wielkim szczęściu może mówić mieszkanka ulicy Leśnej w której mieszkaniu ulatniał się czad. Strażacy potwierdzili duże stężenie tej śmiertelnej substancji. Kobieta wezwała pomoc po włączeniu się czujnika, który najprawdopodobniej uratował jej życie.
Kliknij aby odtworzyć

Już po raz drugi montaż czujnika czadu zakupionego przez gminę Starachowice dla mieszkańców lokali komunalnych i socjalnych ratuje życie w naszym mieście. Pierwsza tego typu sytuacja miała miejsce w grudniu na ulicy Widok, gdzie przebywały dorosła kobieta i nastolatka. Tym razem o szczęściu może mówić 66-letnia mieszkanka ulicy Leśnej.

 

Jak się okazało odpowiedzialny za zaistniałą sytuację był niedrożny przewód kominowy.

 

Tuż po zdarzeniu na Leśniej starachowiccy strażacy interweniowali przy pożarze domu na ul.Nowowiejskiej. Tam tez na szczęście nikt nie ucierpiał. W środku znajdował się mężczyzna.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Temperatura: 13°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ja Treść komentarza: Dlaczego tylko przedszkoli miejskich? Dlaczego brak przedszkoli prywatnych? Imprezy organizowane przez przedszkola prywatne są dla wszystkich. Jawna dyskryminacja i celowe działanie władz aby pomniejszyć udział w wychowaniu dzieci przez przedszkola prywatne. Ostatnio widać nagonkę na prywatne przedszkola, pomniejszenie ich wkładu w wychowanie dzieci. A prawda jest taka że dzięki prywatnym przedszkolom poziom edukacji wczesnoszkolnej jest na taki a nie innym poziomie, ponieważ to przedszkola prywatne jako pierwsze wprowadzały w ramach konkurencyjności wszystkie zajęcia, które teraz w przedszkolach miejskich są normą. Dzieciom gratuluje reszta do przemyślenia. Data dodania komentarza: 29.04.2026, 16:40 Źródło komentarza: Bajkowy Festiwal Tańca 2026 w Parku Kultury. Na scenie gościły postacie ze słynnych ekranizacji! Autor komentarza: Maniek z Nowej Słupii Treść komentarza: Jebać star ! Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53 Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądowe Autor komentarza: ArkadiuszKi Treść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210 Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49 Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczym Autor komentarza: Dariusz Juskowiak Treść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologi Data dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57 Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELS Autor komentarza: Tomek K Treść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagający Data dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37 Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcy Autor komentarza: Nokia) Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miasta Data dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09 Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16
Reklama
Reklama