Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 27 kwietnia 2026 00:45
Reklama

Libijczyk napadł na starachowiczankę

Starachowiccy policjanci w niespełna godzinę od rozboju zatrzymali 23- letniego Libijczyka, który w nocy z wtorku na środę, napadł na 59- letnią mieszkankę Starachowic zabierając jej torebkę, w której miała pieniądze i dokumenty. Za czyn grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
Libijczyk napadł na starachowiczankę

W nocy z wtorku na środę, przed północą dyżurny starachowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic w Starachowicach nieznany mężczyzna napadł na 59- letnią kobietę. W wyniku rozboju pokrzywdzona straciła torebkę, w której miała dokumenty, pieniądze w kwocie ponad 1700 złotych i telefon. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach po zebraniu niezbędnych informacji rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Niespełna godzinę po zdarzeniu, na jednej z sąsiednich ulic stróże prawa zauważyli mężczyznę, który rysopisem odpowiadał sprawcy. 23- latek został zatrzymany.

W czwartek Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec 23- letniego Libijczyka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: 2°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 5 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Maniek z Nowej SłupiiTreść komentarza: Jebać star !Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądoweAutor komentarza: ArkadiuszKiTreść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczymAutor komentarza: Dariusz JuskowiakTreść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologiData dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELSAutor komentarza: Tomek KTreść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagającyData dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcyAutor komentarza: Nokia)Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16Autor komentarza: Nokia)BarsTreść komentarza: Moje miasto moje wiadomości z miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:07Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16
Reklama
Reklama