Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Będą miejsca dla przedszkolaków

Zakończyła się rekrutacja do przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Z powodu dużej liczby wniosków władze samorządowe zapowiadają uruchomienie 3 dodatkowych oddziałów przedszkolnych w starachowickich placówkach, tak aby zagwarantować miejsca dla wszystkich chętnych.
Będą miejsca dla przedszkolaków

Zakończył się nabór do przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, czyli tzw. klas „0”. Złożono łącznie 485 wniosków, w tym 300 do przedszkoli miejskich i 185 do klas „0”. Najwięcej jest trzylatków, bo aż 201.

 

Gdyby gmina nie zdecydowała się na utworzenie dodatkowych oddziałów w przedszkolach na ul. Mrozowskiego, Armii Krajowej i Prądzyńskiego miejsc zabrakłoby dla około 90 dzieci. Największa liczba wniosków wpłynęła do przedszkola nr 10, czyli właśnie przy ul. Prądzyńskiego.

 

Po opublikowaniu list rodzice będą mieli 11 dni na potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do danej placówki. Ostateczne listy kandydatów przyjętych zostaną podane do publicznej wiadomości 28 kwietnia.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1027 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Dlaczego tylko przedszkoli miejskich? Dlaczego brak przedszkoli prywatnych? Imprezy organizowane przez przedszkola prywatne są dla wszystkich. Jawna dyskryminacja i celowe działanie władz aby pomniejszyć udział w wychowaniu dzieci przez przedszkola prywatne. Ostatnio widać nagonkę na prywatne przedszkola, pomniejszenie ich wkładu w wychowanie dzieci. A prawda jest taka że dzięki prywatnym przedszkolom poziom edukacji wczesnoszkolnej jest na taki a nie innym poziomie, ponieważ to przedszkola prywatne jako pierwsze wprowadzały w ramach konkurencyjności wszystkie zajęcia, które teraz w przedszkolach miejskich są normą. Dzieciom gratuluje reszta do przemyślenia.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 16:40Źródło komentarza: Bajkowy Festiwal Tańca 2026 w Parku Kultury. Na scenie gościły postacie ze słynnych ekranizacji!Autor komentarza: Maniek z Nowej SłupiiTreść komentarza: Jebać star !Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądoweAutor komentarza: ArkadiuszKiTreść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczymAutor komentarza: Dariusz JuskowiakTreść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologiData dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELSAutor komentarza: Tomek KTreść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagającyData dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcyAutor komentarza: Nokia)Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16
Reklama
Reklama