Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 20:17
Reklama

Lider PO wsparł kandydatów do Parlamentu ze świętokrzyskiego

W ramach promocji kandydatów do Sejmu i Senatu w Starachowicach pojawił się przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. A wraz z nim osoby ubiegające się o mandaty poselskie ze świętokrzyskiej listy Koalicji Obywatelskiej.
Kliknij aby odtworzyć

Spotkanie wyborcze KO w formie konferencji prasowej odbyło się w Agencji Rozwoju Regionalnego przy ulicy Mickiewicza. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zaczął od wspomnień ze swoich poprzednich pobytów w Starachowicach.

 

Grzegorz Schetyna mówił też o konieczności przyspieszenia rozwoju województwa świętokrzyskiego, które w niewielkim stopniu skorzystało z możliwości finansowych oferowanych choćby w ramach programu Polska Wschodnia.

 

Wyborcza jedynka świętokrzyskiej listy Koalicji Obywatelskiej Bartłomiej Sienkiewicz podjął temat modernizacji drogi krajowej nr 42, jako trasy niezbędnej dla gospodarczego rozwoju północnej części Świętokrzyskiego.

 

Skarżyska posłanka i „wyborcza trójka” KO Marzena Okła - Drewnowicz przypomniała co w sprawie „42” - ki oraz powiązanej z nią budowy obwodnicy Wąchocka zrobiła PO.

 

Na spotkaniu był też obecny prezydent Starachowic Marek Materek, który reprezentował nieobecnego z powodu choroby niezależnego kandydata z listy KO Jerzego Materka.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama