Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 14 sierpnia 2025 03:20
Reklama

Poszukujemy pracowników na stanowisko: kierowca samochodu powyżej 3.5 T, ładowacz

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 28 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.
Kliknij aby odtworzyć

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:

  • Kierowca samochodu powyżej 3.5 T,

  • Ładowacz odpadów stałych

Miejsce pracy: Starachowice

Twój dzień pracy będzie składał się z:

  • Prowadzenia pojazdów typu Śmieciarka

  • Aktywnego uczestnictwa w załadunku i rozładunku

  • Dbałości o powierzony sprzęt i mienie

  • Systematyczne usuwanie odpadów z miejsc przeznaczonych do ich gromadzenia

  • Ręczny załadunek odpadów stałych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Prawo jazdy kategorii C

  • Aktualnej karty kierowcy

Oferujemy:

 

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia

  • Pakiet socjalny

  • Wyposażenie w odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) prosimy wysyłać pocztą mailową na adres: ostrowiec@remondis.pl


Podziel się
Oceń

bezchmurnie

Temperatura: 17°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: małaTreść komentarza: Kiepski wokal, szkoda pieniędzy.Data dodania komentarza: 28.07.2025, 16:58Źródło komentarza: Popularna piosenkarka Daria Marx odwiedziła starachowicki amfiteatrAutor komentarza: CytrynaTreść komentarza: Ciekawe czy Rynek Piłsudskiego też dostaną nowe roślinyData dodania komentarza: 27.07.2025, 17:40Źródło komentarza: Miasto Starachowice otrzymało rekordowe dofinansowanie. To około 90 mln zł!Autor komentarza: MariankaTreść komentarza: Świeć Panie nad na duszą tego zmarłego.To straszne,że nikt nie udzelił mu pomocy.😢Data dodania komentarza: 23.07.2025, 11:04Źródło komentarza: Policja znalazła zwłoki mężczyzny przy Zalewie LubiankaAutor komentarza: S.G. Certified Street Gangsta Shootin' People on da block💯💯💯Treść komentarza: TANIA PROPAGANDA FILMOWA ŻEBY UKRYĆ PRAWDE!Data dodania komentarza: 12.07.2025, 02:10Źródło komentarza: Kultura Dostępna – w Kinie Helios Starachowice!Autor komentarza: JaworekTreść komentarza: Do września już nie daleko ale pewnie tak nie będzieData dodania komentarza: 2.07.2025, 23:09Źródło komentarza: Droga nr 744 na odcinku Tychów Stary – Starachowice ciągle w remoncie. Kiedy koniec inwestycji?Autor komentarza: BushcrafterTreść komentarza: Nadleśnictwo Starachowice na szczęście nie obejmuje Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. Park jest niemal cały objęty programem "Zanocuj w Lesie" i o ile dobrze pamiętam, na Polanie Langiewicza jest palenisko, gdzie legalnie można rozpalić ogień. Ale prawda jest taka, że nadleśnictwa powinny przygotować więcej miejsc pod ogniska. To wiele nie kosztuje. Trochę kamieni, tablica z instrukcjami, podłoże oczyszczone ze ściółki. Bo w przeciwnym razie ludzie będą palić na dziko. Pół biedy, jeśli będą to robić fani bushcraftu czy survivalu, którzy wiedzą jakie środki ostrożności zachować. Ale jeśli za ogień weźmie się amator, to to właśnie może bardzo źle się skończyć. A pociągnięcie do odpowiedzialności karnej takiego człowieka jest bardzo trudne, bo ciężko cokolwiek udowodnić.Data dodania komentarza: 23.06.2025, 23:18Źródło komentarza: Nadleśnictwo zaprasza na wypoczynek w lesie. Warto pamiętać o bezpieczeństwie!
Reklama
Reklama