Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zmiany na stanowiskach dyrektorskich w powiecie

Aneta Świercz i Mirosław Niewczas to nowi dyrektorzy jednostek organizacyjnych powiatu starachowickiego. Aneta Świercz pokieruje Domem Pomocy Społecznej, a Mirosław Niekłań III Liceum Ogólnokształcącym. Zmian na stanowiskach kierowniczych nie będzie natomiast w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
Zmiany na stanowiskach dyrektorskich w powiecie

Rozstrzygnięto konkursy na stanowiska dyrektorskie w jednostkach podległych Powiatowi Starachowickiemu. Konkursy na dyrektorów ogłoszono w III Liceum Ogólnokształcącym, Zespole Szkół Zawodowych nr 2, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Międzyszkolnym Ośrodku Gimnastyki Korekcyjnej i Kompensacyjnej oraz Domu Pomocy Społecznej. Ostatnie z postępowań było związane z odejściem na emeryturę dotychczasowego dyrektora Tadeusza Klepacza, którego uroczyście pożegnano podczas obrad radnych powiatowych.

 

Odchodzący na emeryturę Tadeusz Klepacz podziękował za uroczyste uczczenie ostatniego dnia jego pracy zawodowej, która trwała 42 lata.

 

Tadeusza Klepacza zastąpiła na stanowisku Aneta Świercz. Zmian nie przyniosły konkursy na stanowiska dyrektorskie w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Kadrowe roszady dosięgły natomiast III Liceum Ogólnokształcące. 

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1027 hPa
Wiatr: 6 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Dlaczego tylko przedszkoli miejskich? Dlaczego brak przedszkoli prywatnych? Imprezy organizowane przez przedszkola prywatne są dla wszystkich. Jawna dyskryminacja i celowe działanie władz aby pomniejszyć udział w wychowaniu dzieci przez przedszkola prywatne. Ostatnio widać nagonkę na prywatne przedszkola, pomniejszenie ich wkładu w wychowanie dzieci. A prawda jest taka że dzięki prywatnym przedszkolom poziom edukacji wczesnoszkolnej jest na taki a nie innym poziomie, ponieważ to przedszkola prywatne jako pierwsze wprowadzały w ramach konkurencyjności wszystkie zajęcia, które teraz w przedszkolach miejskich są normą. Dzieciom gratuluje reszta do przemyślenia.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 16:40Źródło komentarza: Bajkowy Festiwal Tańca 2026 w Parku Kultury. Na scenie gościły postacie ze słynnych ekranizacji!Autor komentarza: Maniek z Nowej SłupiiTreść komentarza: Jebać star !Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądoweAutor komentarza: ArkadiuszKiTreść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczymAutor komentarza: Dariusz JuskowiakTreść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologiData dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELSAutor komentarza: Tomek KTreść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagającyData dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcyAutor komentarza: Nokia)Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16
Reklama
Reklama