Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Po raz siódmy prowadził auto w stanie nietrzeźwości!

Najbliższe dwa i pół roku spędzi w więzieniu 42-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej. Będzie pokutował za popełnione występki. Ponadto odpowie po raz siódmy za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i złamanie dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
Po raz siódmy prowadził auto w stanie nietrzeźwości!

W czwartkowy wieczór na ulicy Kossaka policjanci skarżyskiej drogówki zatrzymali do kontroli seata. Za kierownicą siedział 42-letni skarżyszczanin, od którego wyczuwalna była woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Miał w organizmie promil alkoholu. Szybko na jaw wyszło, że objęty jest także dożywotnim zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Między innymi w ten sposób został w przeszłości ukarany przez sąd za jazdę na podwójnym gazie. Dodatkowo 42-latek figurował w policyjnej bazie jako osoba poszukiwana. Nie stawił się w areszcie, gdzie ma do odbycia karę dwóch i pół roku pozbawienia wolności między innymi za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Warto dodać, że nieodpowiedzialny skarżyszczanin wpadł po raz siódmy za to samo przestępstwo. Wkrótce stanie po raz kolejny przed obliczem Temidy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 9°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Dlaczego tylko przedszkoli miejskich? Dlaczego brak przedszkoli prywatnych? Imprezy organizowane przez przedszkola prywatne są dla wszystkich. Jawna dyskryminacja i celowe działanie władz aby pomniejszyć udział w wychowaniu dzieci przez przedszkola prywatne. Ostatnio widać nagonkę na prywatne przedszkola, pomniejszenie ich wkładu w wychowanie dzieci. A prawda jest taka że dzięki prywatnym przedszkolom poziom edukacji wczesnoszkolnej jest na taki a nie innym poziomie, ponieważ to przedszkola prywatne jako pierwsze wprowadzały w ramach konkurencyjności wszystkie zajęcia, które teraz w przedszkolach miejskich są normą. Dzieciom gratuluje reszta do przemyślenia.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 16:40Źródło komentarza: Bajkowy Festiwal Tańca 2026 w Parku Kultury. Na scenie gościły postacie ze słynnych ekranizacji!Autor komentarza: Maniek z Nowej SłupiiTreść komentarza: Jebać star !Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądoweAutor komentarza: ArkadiuszKiTreść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczymAutor komentarza: Dariusz JuskowiakTreść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologiData dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELSAutor komentarza: Tomek KTreść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagającyData dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcyAutor komentarza: Nokia)Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16
Reklama
Reklama