Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gmina Mirzec z nowym traktorem komunalnym

Do gminy Mirzec trafił nowy traktor komunalny z osprzętem, który będzie wykorzystywany do utrzymania porządku na terenie gminy przez cały rok. Traktor jest przystosowany do obsługi sprzętu takiego jak: pług do śniegu oraz zamiatarka uliczna.
Kliknij aby odtworzyć

Traktor trafił do gminy Mirzec w grudniu ubiegłego roku. Nowy ciągnik wraz z bogatym osprzętem będzie używany do wielu zadań przed cały rok. Obecnie jest on wykorzystywany do odśnieżania ulic i chodników. Sprzęt posiada również rozsiewacz, dzięki któremu ulice posypywane są mieszanką soli i piasku. Jak podkreślił wójt gminy Mirzec najważniejsze jest zapewnienie mieszkańcom bezpieczeństwa i komfortu w poruszaniu się podczas zimy. Po okresie zimowym traktor będzie wykorzystywany również do prac związanych z koszeniem rowów i poboczy. Dodatkowo do ciągnika będzie można zamontować zamiatarkę w celu utrzymania czystości.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 10°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Dlaczego tylko przedszkoli miejskich? Dlaczego brak przedszkoli prywatnych? Imprezy organizowane przez przedszkola prywatne są dla wszystkich. Jawna dyskryminacja i celowe działanie władz aby pomniejszyć udział w wychowaniu dzieci przez przedszkola prywatne. Ostatnio widać nagonkę na prywatne przedszkola, pomniejszenie ich wkładu w wychowanie dzieci. A prawda jest taka że dzięki prywatnym przedszkolom poziom edukacji wczesnoszkolnej jest na taki a nie innym poziomie, ponieważ to przedszkola prywatne jako pierwsze wprowadzały w ramach konkurencyjności wszystkie zajęcia, które teraz w przedszkolach miejskich są normą. Dzieciom gratuluje reszta do przemyślenia.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 16:40Źródło komentarza: Bajkowy Festiwal Tańca 2026 w Parku Kultury. Na scenie gościły postacie ze słynnych ekranizacji!Autor komentarza: Maniek z Nowej SłupiiTreść komentarza: Jebać star !Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądoweAutor komentarza: ArkadiuszKiTreść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczymAutor komentarza: Dariusz JuskowiakTreść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologiData dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELSAutor komentarza: Tomek KTreść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagającyData dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcyAutor komentarza: Nokia)Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16
Reklama
Reklama