Inspektor ochrony środowiska chce ukarać zakład utylizacji odpadów w Wąchocku
Od 1000 zł do nawet 1 miliona - taka jest rozpiętość kar administracyjnych, które Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Kielcach zamierza nałożyć na Centrum Odzysku i Recyklingu w Wąchocku. Kontrole, które objęły zakład po dwukrotnych pożarach wykazały bowiem, że gromadzono w nim odpady w sposób niezgodny z posiadanymi przez firmę zezwoleniami.
10.11.2016 15:01