Termomodernizacja ZSZ nr 2 i pracowni CKZ

  • 04.05.2022, 10:02
  • Iwona Bryła
2022-05-04powiat.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Około 3,5 mln zł pozyskał powiat starachowicki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na termomodernizację trzech obiektów oświatowych. Inwestycja obejmie pracownie: budowlaną i mechaniczną Centrum Kształcenia Zawodowego oraz budynek Zespołu Szkół Zawodowych nr 2.

Jak mówi wicestarosta Dariusz Dąbrowski powiat starachowicki dość długo czekał na to dofinansowanie, bo wniosek złożono w 2020 roku. Zakres prac obejmie m.in: modernizację instalacji doprowadzającej ciepłą wodę i system grzewczy, ocieplenie ścian i stropodachu, wymianę stolarki okienno- drzwiowej oraz oświetlenia, a także montaż fotowoltaiki. Wartość inwestycji oszacowano na ponad 4,5 mln zł, jednak wicestarosta przypomina, że ceny od tamtego czasu znacznie wzrosły.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe