O gospodarce odpadami

  • 04.05.2022, 10:15
  • Iwona Bryła
2022-05-04sejarm.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na minionej sesji Rady Miejskiej w Starachowicach omawiano kondycję spółek komunalnych. Przyjrzano się m.in. sytuacji Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów „Janik” w Kunowie, w którym gmina Starachowice posiada około 10% udziałów.

Sytuację spółki zawiązanej przez gminy: Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Bodzechów, Kunów, Łagów, Waśniów, Ćmielów i Bałtów, przedstawił jej prezes Marek Nowak. Zauważył m.in., że spółka w minionym roku przyjęła więcej śmieci komunalnych i że wzrosła cena za składowanie odpadów wysokokalorycznych. W bloku pytań głos zabrali m.in. radni: Dariusz Grunt, Sylwester Kwiecień i Bronisław Paluch.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe