Ćwiczenia służb w sytuacji zagrożenia

  • 25.05.2022, 11:35
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2022-05-25psp.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dwa pożary, w tym jeden w zakładzie produkującym lecytynę oraz utonięcie na zbiorniku wodnym w Wąchocku, to scenariusz ćwiczeń powiatowych służb ratunkowych z terenu powiatu starachowickiego. Takie działania i ich sprawny przebieg pokazują jak ważna jest koordynacja działań służb ratowniczych oraz ich wzajemna komunikacja.

Kolejne zdarzenia w które zaangażowano służby ratunkowe dotyczyły pożaru lasu w sąsiedztwie zabytkowej kaplicy Świętego Rocha oraz utonięcia na zbiorniku wodnym w Wąchocku. Organizatorem ćwiczeń była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Gminy w Wąchocku. W prowadzone działania włączyły się również komenda powiatowa policji i pogotowie ratunkowe.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe