Młodzieżowy Festiwal Obywatelski

  • 06.06.2022, 14:16
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2022-06-06festiwal.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za nami Młodzieżowy Festiwal Obywatelski, który odbył się w Parku Kultury w Starachowicach. Była to impreza zorganizowana przez młodzież i dla młodzieży.

Młoda publiczność dopisała, a sala Parku Kultury była wypełniona po brzegi. W ramach festiwalu obyły się koncerty młodzieżowych zespołów i wykonawców, wykłady inspiracyjne, dyskusje z ekspertami na temat m.in.: dezinformacji, przyszłości rynku pracy, rozmowy o ekologii, konkursy oraz szereg innych atrakcji. Organizatorem imprezy byli: Gmina Starachowice, Młodzieżowa Rada Miasta, Park Kultury oraz Stowarzyszenie „Rozprawy o Europie”. Wstęp na imprezę był bezpłatny.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe