Zagrali dla Sandry

  • 18.07.2022, 09:00
  • Iwona Bryła
2022-07-18mecz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Z inicjatywy klubu Star Starachowice oraz Szkółki Techniki Piłkarskiej w Starachowicach, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej odbyła się seria charytatywnych meczy piłkarskich. Towarzyszyła im zbiórka pieniędzy na wsparcie Sandry Synowiec. Dziewczynka potrzebuje profesjonalnej protezy ręki.

W piłkarskim turnieju zagrało około 60 zawodników z całej Polski. Gośćmi specjalnymi byli bracia Michał i Miłosz Żuk, do niedawna związani z klubami: FC Barcelona i Girona FC. Mecze były podzielone na kategorie wiekowe i odbywały się równolegle na 6 wydzielonych boiskach. W rozgrywkach wzięli też udział goście, co dla pozostałych zawodników było z pewnością dużą atrakcją i możliwością skonfrontowania swoich umiejętności z piłkarskimi talentami. Jak podaje na swoim profilu fejsbukowym Szkółka Techniki Piłkarskiej w Starachowicach, na rzecz Sandry udało się zebrać 4975 zł. Zbiórka jednak się nie kończy, bo jak zapowiada Szkółka, na aukcji internetowej będzie można niebawem licytować rękawice bramkarza FC Barcelony Marca-André ter Stegena, podarowane przez braci Żuków.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe