Okręgowe biuro PIS otwarto w Ostrowcu

  • 16.09.2022, 11:05
  • Wiktoria Adamczyk
2022-09-16pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prawo i Sprawiedliwość uruchomiło okręgowe biuro w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest to związane ze zmianami w strukturach wewnętrznych ugrupowania, które nakładają na liderów dodatkowe obowiązki. Poseł Agata Wojtyszek, podczas uroczystego otwarcia wyjaśniła, iż Ostrowiec jest w centrum pięciu powiatów które wliczają się do 82 okręgu, stąd taka lokalizacja biura.

Parlamentarzystka jest pełnomocnikiem PIS w okręgu 82, w którego w skład wchodzą powiat starachowicki, sandomierski, opatowski, skarżyski i ostrowiecki.

W nowo otwartym biurze w każdy, pierwszy czwartek miesiąca, od godziny 16.00 do 18.00 do dyspozycji mieszkańców będą dyżurujący tam radni miejscy i powiatowi. Natomiast w każdy poniedziałek ,w godzinach od 16.00 do 19.00 swoją obecność deklaruje posłanka Agata Wojtyszek. Biuro będzie również służyło jako miejsce spotkań członków struktur wewnętrznych partii PIS.

Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski wyraził przekonanie, że powyższa reorganizacja przyczyni się do jeszcze lepszego wyniku Prawa i Sprawiedliwości w najbliższych wyborach.

Okręgowe biuro Prawa i Sprawiedliwości to kolejne miejsce na mapie województwa świętokrzyskiego , gdzie PIS będzie mogło realizować swoją działalność polityczną. Zdaniem posła Andrzeja Kryja niestanowi ono konkurencji dla już działających w Ostrowcu biur poselskich.

Wiktoria Adamczyk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe