Na koszt miasta i parafii powstał przykościelny parking na osiedlu Łazy

  • 18.08.2017, 11:45 (aktualizacja 18.08.2017, 15:00)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2017-08-18lazy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na działce gminy Starachowice przylegającej do kościoła p.w. MB Częstochowskiej na osiedlu Łazy zakończyły się prace związane z budową nowego parkingu. Miejsca postojowe powstały na placu o powierzchni około 400 m kw. Inwestycja została sfinansowana przez gminę i parafię.

Na osiedlu Łazy dobiegła końca budowa nowego parkingu, zlokalizowanego w pobliżu kościoła p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej. O jego powstanie wnioskowała parafia. Ta inwestycja to przykład udanej współpracy mieszkańców z władzami Starachowic. Została zrealizowana w ramach Programu Inicjatyw Lokalnych, który zakłada partycypację w kosztach przez samorząd i wnioskodawcę.

 

W ramach inwestycji wykonane zostały miejsca postojowe z kostki brukowej na powierzchni 384 m.kw. Parafia już niedługo spodziewa się napływu zwiększonej ilości osób na odpust i piknik rodzinny. Nowy parking z pewnością ułatwi organizację obu wydarzeń.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe