Znamy pierwszych kandydatów KWW Marka Materka do rady powiatu

  • 24.08.2018, 16:11 (aktualizacja 27.08.2018, 11:55)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-08-24kwwmm.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Poznaliśmy dziś liderów list Komitetu Wyborczego Wyborców Marka Materka do Rady Powiatu Starachowickiego. Prezentacja odbyła się podczas plenerowego spotkania na starachowickiej grobli. Zgodnie z zapowiedziami obecny włodarz Starachowic będzie walczył o obsadzenie mandatów radnych swoimi ludźmi we wszystkich okręgach.

Jarosław Olech, Piotr Babicki, Michał Gutowski oraz Andrzej Sokołowski to liderzy list do Rady Powiatu Starachowickiego z Komitetu Wyborczego Wyborców Marka Materka. Dwóch kandydatów będzie walczyło o mandaty na terenie Starachowic oraz po jednym w okręgach obejmujących Brody i Mirzec oraz Pawłów i Wąchock. Kandydatom przyświeca hasło „Tylko zgoda buduje”.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe