Najlepsi absolwenci szkół średnich nagrodzeni

  • 24.09.2018, 15:06
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-09-24absolwenci.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Władze powiatu starachowickiego doceniły najlepszych absolwentów prowadzonych przez siebie szkół średnich. Szóstce prymusów przyznano nagrody rzeczowe i listy gratulacyjne na zorganizowanej specjalnie dla nich uroczystości. Podziękowano też rodzicom i wychowawcom.

Sześcioro najlepszych absolwentów liceów ogólnokształcących, techników i szkół zawodowych odebrało dowody uznania od organu prowadzącego te placówki. Docenieni uczniowie mogą się pochwalić znakomitą średnią ocen oraz świetnie zdaną maturą. Samorząd powiatowy przygotował dla najlepszych nagrody oraz listy gratulacyjne.

Dowody uznania zostały wręczone na zorganizowanej przez władze powiatu starachowickiego specjalnej uroczystości, która odbyła się w Hali Lejniczej Muzeum Przyrody i Techniki. Zaproszono na nią: Macieja Konrada Hamerę, absolwenta I LO w Starachowicach (średnia ocen to 5,31, świetnie zdał maturę – uzyskał 94%), Dominikę Gawlik, absolwentkę II LO w Starachowicach (średnia ocen za trzy lata nauki 5,44, na egzaminie maturalnym Dominika uzyskała średnią 95,33%), Jakuba Walczaka, absolwenta III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi w Starachowicach (średnia ocen rocznych 4,11, zdał maturę uzyskując 81%), Kingę Kiełbasę, absolwentkę technikum w ZSZ nr 1 (średnia ocen w ciągu 4 letniego cyklu nauki to 5,71, z egzaminu maturalnego uzyskała 79,30%), Bartosza Klepacza, absolwenta technikum w ZSZ nr 2 w Starachowicach (średnia ocen -5,08, wynik z egzaminu maturalnego: 94,4%) i Klaudię Ziewiec, absolwentkę Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach (średnia ocen – 5,45, bardzo dobry wynik na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe). Z różnych przyczyn na spotkaniu pojawiła się tylko trójka laureatów, pozostałych reprezentowali rodzice i nauczyciele. Ci ostatni zostali uhonorowani za to, że przyczynili się do sukcesów swoich dzieci i podopiecznych.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe