Rozmowa Tygodnia z Prezydentem Miasta Starachowice

  • 30.10.2018, 17:30 (aktualizacja 06.11.2018, 17:42)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
rozmowa_-_mm2018-10-30hd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

O podsumowaniu wyborów samorządowych i zmianach w samorządach gminnym i powiatowym rozmawiamy z Prezydentem Miasta Starachowice Markiem Materkiem.

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
politologer
politologer 01.11.2018, 09:20
Jeśli w poprzedniej kadencji udało się współpracować w gminie bez stołków, to i w powiecie też byłoby można. Robienie koalicji z antagonistą PiSu mimo poparcia w w wyborach prezydenckich (do rad PiS nie atakował MM, w przeciwieństwie do przedstawicieli P-RDM, PSL też się wypowiedział negatywnie o podbieraniu kandydatów) to jest proszenie się o ignorowanie ze strony władz województwa i rządu, mimo że w PiSie są wewnętrzne tarcia i układy. Prezydent wygrał przytłaczającą liczbą głosów również dzięki PiSowi, który nie wystawił kandydata, Nawet mierny kandydat promowany przez PiS otrzymałby procent głosów porównywalny do wyboru rad.Przewaga nie byłaby taka miażdżąca i mogłoby się skończyć drugą turą. Poza tym na samo poparcie miało wpływ szereg obietnic projektów, które jeszcze nie są realizowane, a na których MM wypromował się w mieście, województwie i Polsce, co oznacza że jedzie na dużym kredycie zaufania, nie umniejszając zasług w tym co zrobił głównie w zakresie dróg (bo w pozostałych sztandarowych projektach miasto jak termomodernizacje szkół i przed kadencją MM "dawało radę").
PS. Z dróg powiatowych w mieście do zrobienia jest Majówka koło Granicznej.

Pozostałe