Wygraj zaproszenie na baletowe arcydzieło

  • 22.05.2019, 14:47
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Wygraj zaproszenie na baletowe arcydzieło
W niedzielę 26 maja na scenie Starachowickiego Centrum Kultury widzowie będą mogli zobaczyć arcydzieło klasyki baletowej - „Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego, w wykonaniu artystów Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu. Telewizja Starachowice ma dla Państwa jedno podwójne zaproszenie na godz. 15.00, które jest nagrodą w naszym konkursie.

 

Aby zdobyć tę wejściówkę należy wysłać na adres [email protected] maila z dopiskiem w tytule „KONKURS JEZIORO ŁABĘDZIE" o treści zawierającej: odpowiedź na pytanie „W którym roku Piotr Czajkowski skomponował „Jezioro łabędzie” oraz imię, nazwisko i miejsce zamieszkania wraz z nazwą ulicy i numerem telefonu uczestnika. Na zgłoszenia czekamy dziś w godzinach od 19.00 do 22.00. Wygrywa osoby, która jako 3 w kolejności prześle do nas prawidłową odpowiedź. Liczy się tylko pierwsze zgłoszenie każdej osoby. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie (sms). Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Życzymy powodzenia!

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe