Rozmowy z Uniwersytetem Warszawskim o studiach podyplomowych w Starachowicach

  • 28.05.2019, 13:07
  • Iwona Bryła
2019-05-28uczelnia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Władze Starachowic rozmawiają z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego o uruchomieniu w naszym mieście studiów podyplomowych oraz kursów i szkoleń. Warunkiem powodzenia tych zamierzeń jest zebranie po około 20 chętnych na poszczególne proponowane kierunki i zajęcia. Nauka odbywałaby się w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego przy ulicy Mickiewicza.

Są plany uruchomienia w Starachowicach studiów podyplomowych oraz kursów i szkoleń z zarządzania prowadzonych przez Uniwersytet Warszawski. Prezydent Marek Materek podjął rozmowy na ten temat z przedstawicielami uczelni.

 

W ramach studiów podyplomowych proponowanych jest 7 kierunków. To: zarządzanie w ochronie zdrowia, zarządzanie w oświacie, menedżer kultury, zarządzanie projektami (project menedżer), menedżer publiczny (dla kadr administracji publicznej) menedżer administracji biznesu, zarządzanie nieruchomościami. Ponadto mają się odbywać szkolenia, kursy i warsztaty w zakresie: sukcesji w działalności gospodarczej, restrukturyzacji działalności gospodarczej (dawnych syndyków upadłości), członkostwa w radach nadzorczych czy doradztwa podatkowego.

 

Zajęcia miałyby się odbywać w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego przy ulicy Mickiewicza w Starachowicach.

 

Prezes Agencji Rozwoju Regionalnego Ryszard Nosowicz potwierdza, że jednostka dysponuje bardzo dobrym zapleczem dla przyszłych studentów i wykładowców, a ponadto oferuje pożyczki na sfinansowanie nauki na bardzo dogodnych warunkach.

 

Zgłoszenia na studia podyplomowe można wysyłać na adres [email protected].

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe