Będzie konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

  • 04.06.2019, 13:51
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Będzie konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Obecny dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Krystian Sadza złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Na to stanowisko zostanie ogłoszony konkurs przez Urząd Miejski w Starachowicach.

- Dyrektor MOSiR pan Krystian Sadza złożył rezygnację z pełnienia funkcji dyrektora jednostki z przyczyn osobistych. Po rozmowie z prezydentem miasta zadeklarował gotowość pracy w Ośrodku na innym stanowisku kierowniczym. Zmiana na stanowisku dyrektora nastąpi 1 września 2019 roku. Do tego czasu prezydent miasta ogłosi konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – informuje Izabela Wrona z Urzędu Miejskiego. 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
klan
klan 06.06.2019, 23:28
życie, życie jest nowelą...
Anka
Anka 04.06.2019, 21:31
Co się miało stać ....życie jak to możliwe poprostu życie
ciekawy
ciekawy 04.06.2019, 21:19
Ale co się stało? Jak to możliwe??

Pozostałe