Większa plaża, więcej turystów

  • 19.06.2019, 15:43
  • UG Brody
Większa plaża, więcej turystów
Zalew Brodzki odwiedza coraz więcej gości. Wielu z nich chwali porządek wokół akwenu i gminne inwestycje w sferze turystyki. O około 40 % powiększona została plaża w Rudzie. Postawiono dodatkowe cztery parasole (obecnie jest ich dziewięć) oraz trzy leżaki betonowe.

Prace ziemne i osadzenie daszków wykonał Zakład Gospodarki Komunalnej w Brodach. Nie ustaje inwestycja w pobliżu Skał w Rudzie (powyżej plaży). Trwa tam prace budowa centrum turystycznego z parkiem linowym, ścianką wspinaczkową, tarasem widokowym, placami zabaw, parkingami i innymi urządzeniami.

UG Brody

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zbycho
Zbycho 19.06.2019, 19:08
To co już zrobiono nad zalewem w Brodach podoba mi się. A będzie jeszcze ciekawiej i atrakcyjniej bo trwają tam obecnie prace w lesie.
Ponieważ nad zalew w Brodach docieram rowerem najczęściej przez Warszawkę, to mam apel do Pani Burmistrz Brodów by czyniła starania o środki na remont drogi na odcinku Warszawka do mostu w Stykowie.
Kawałkami droga ta ma już położoną nową nawierzchnię, ale są jeszcze odcinki może nie tragiczne, ale nie ciekawe dla rowerzystów.

Pozostałe