Zgłoś się na wokalny przegląd patriotyczny w gminie Mirzec

  • 19.07.2019, 12:15
  • Iwona Bryła
2019-07-18mirzec.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W niedzielę 1 września już po raz trzeci odbędzie się w Mircu Gminny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej. To impreza otwarta dla wszystkich mieszkańców gminy: od dzieci do dorosłych. Udział można zgłaszać do 25 lipca. Jeśli lubisz śpiewać i bliskie są Ci wartości narodowe to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Tegoroczny III Gminny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej rozpocznie się w mirzeckim amfiteatrze 1 września o godz. 15.00. Zainteresowani udziałem w imprezie powinni w terminie do 25 lipca przesłać kartę swojego uczestnictwa na adres: Stowarzyszenie na rzecz Odnowy Zabytków Parafii św. Leonarda w Mircu, Mirzec Stary 9, 27 – 220 Mirzec (sekretariat Urzędu Gminy w Mircu) lub drogą elektroniczną [email protected].

 

Przegląd organizują: Stowarzyszenie na rzecz Odnowy Zabytków Parafii św. Leonarda w Mircu oraz tamtejsza biblioteka i ośrodek kultury, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął wójt gminy Mirzec Mirosław Seweryn. W ramach przeglądu zostanie też rozstrzygnięty konkurs wiedzy o rotmistrzu Witoldzie Pileckim.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe