Wakacyjna akcja „Lato na Wzgórzu” dla małych mieszkańców osiedla

  • 12.08.2019, 12:38
  • Iwona Bryła
2019-08-12widok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pod hasłem „Lato na Wzgórzu” na starachowickim osiedlu o tej nazwie od początku sierpnia odbywają się ciekawe zajęcia w plenerze, adresowane do dzieci i młodzieży szkolnej. Akcja potrwa do końca wakacji. Uczestnicy mieli już m.in. okazję przeprowadzić naukowe eksperymenty, a przed nimi jeszcze zajęcia przyrodniczo-kosmiczne i warsztaty baniek mydlanych.

Na placu zabaw przy ul. Widok na Osiedlu Wzgórze dzieci spędzają wakacje w ciekawy i twórczy sposób. Umożliwiają im to zajęcia pod hasłem „Lato na Wzgórzu”, odbywające się w ramach projektu „Starachowice OD nowa", który jest współfinansowany z budżetu Unii Europejskiej. W programie znajdują się m.in. warsztaty, które w atrakcyjnej formie przybliżają dzieciom zjawiska zachodzące w otaczającym nas świecie. Prowadzą je animatorzy z Akademii Twórczego Rozwoju Bystrzak ze Starachowic. Jedną z propozycji były eksperymenty naukowe.

 

Plenerowym spotkaniom towarzyszą zabawy i konkursy na świeżym powietrzu, uczestnicy mają też zapewniony poczęstunek i napoje. Zajęcia potrwają niemal do końca sierpnia. Najbliższe odbędą się: 13 i 16 sierpnia o godz. 11:00. Będą to warsztaty przyrodniczo-kosmiczne. Natomiast 26 sierpnia od godz. 14:00 na dzieci czekają warsztaty baniek mydlanych.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe