Jerzy Materek został wyborczym kandydatem Koalicji Obywatelskiej

  • 20.08.2019, 12:19
  • Iwona Bryła
2019-08-20materekj.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Koalicja Obywatelska zaprezentowała oficjalne listy kandydatów w jesiennych wyborach parlamentarnych. W tym z województwa świętokrzyskiego. Szóstą pozycję zajmuje na niej Jerzy Materek, członek zarządu powiatu starachowickiego, jako jedyna osoba reprezentująca nasze miasto i region. Będzie się ubiegał o mandat posła.

Koalicja Obywatelska zgłasza Jerzego Materka, członka zarządu powiatu starachowickiego jako swojego kandydata w wyznaczonych na 13 października wyborach do Sejmu i Senatu. Pretendent do mandatu posła mówi, że sam nie planował startu, uległ jednak namowom otoczenia.

 

Dominującym punktem programu wyborczego Jerzego Materka będzie ochrona środowiska i związane z tym inwestycje sprzyjające oszczędzaniu energii, czy wody.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe