3 400 000 zł na usuwanie skutków klęsk żywiołowych

  • 21.08.2019, 12:16
  • Powiat Starachowicki
3 400 000 zł na usuwanie skutków klęsk żywiołowych
Jerzy Materek – Członek Zarządu Powiatu Starachowickiego odebrał w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach, w imieniu Starosty Starachowickiego, promesę w wysokości 3 400 000 złotych na remont trzech odcinków drogi powiatowej nr 0600T Rzepin – Rzepinek – Szerzawy – Brzezie – Łomno. 

Łącznie wyremontowane zostanie ponad 2256 metrów nawierzchni drogi w Gminie Pawłów. Uroczystego wręczenia promesy dokonała w dniu dzisiejszym Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek wraz z Wicewojewodą Bartłomiejem Dorywalskim oraz Senatorem RP Krzysztofem Słoniem. Dotacja pochodzi z funduszu usuwania skutków klęsk żywiołowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

Powiat Starachowicki

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe