Miejsko - powiatowa uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego

  • 02.09.2019, 15:46
  • Iwona Bryła
2019-09-02sp13.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś początek nowego roku szkolnego. W Starachowicach uroczystości odbyły się w dwóch placówkach: III Licem Ogólnokształcącym oraz Szkole Podstawowej nr 13, podległych powiatowi oraz gminie. Spotkanie było okazją do wręczenia nominacji nowym dyrektorom szkół oraz awansów nauczycielskich grupie pedagogów.

W czasie miejsko - powiatowej inauguracji nowego roku szkolnego po oficjalnych przemówieniach wręczono awanse zawodowe grupie nauczycieli pracujących w szkołach podstawowych i średnich, a akty mianowania osobom, które wygrały konkursy na dyrektorów placówek oświatowych.

 

Gościem uroczystości był ksiądz infułat Stanisław Pindera, emerytowany proboszcz parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Starachowicach.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe