Starachowiczanin Miłosz W. trafił do aresztu z zarzutami seksualnego wykorzystania dzieci

  • 18.09.2019, 14:24
  • Iwona Bryła
2019-09-18prokurator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miłosz W., pracownik jednostki kultury podległej gminie Starachowice podejrzany o przestępstwa seksualne wobec małoletnich, decyzją sądu spędzi 3 najbliższe miesiące w areszcie. Wnioskowała o to prokuratura, która postawiła mu dwa zarzuty związane z naruszeniem wolności seksualnej i obyczajności.

Miłosz W. został zatrzymany przez policję w minioną niedzielę w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstw o charakterze seksualnym. Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Starachowicach postawiła mu dwa zarzuty związane z czynami krzywdzącymi osoby nieletnie, a tutejszy sąd rozpatrzył pozytywnie wniosek śledczych o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

 

Komentarz w tej sprawie przygotował Urząd Miejski w Starachowicach, jako organ prowadzący placówkę, w której zatrudniony jest Miłosz W. Oto jego treść:

 

„Jesteśmy wstrząśnięci zaistniałą sytuacją. Natychmiast po tym, jak dowiedzieliśmy się o sprawie zapewniliśmy pomoc psychologiczną dla osoby poszkodowanej i jej rodziny. Do czasu przybycia policji , wspólnie z dyrekcją placówki, zabezpieczyliśmy pokój w którym pracował zatrzymany. Deklarujemy pełną współpracę z organami ścigania. Jesteśmy przygotowani także, aby objąć pomocą psychologiczną inne osoby związane ze sprawą i ich rodziny”.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe