Niepodległościowy koncert w II LO

  • 13.11.2019, 12:39
  • Iwona Bryła
2019-11-13koncertlo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę społeczność II Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach upamiętniła koncertem wokalno – instrumentalnym w wykonaniu uczniów. Młodzież zaprezentowała tradycyjne utwory patriotyczne, ale także kompozycje współczesnej muzyki rozrywkowej, poruszające tematykę narodową.

Koncert pod hasłem „Wolność kocham i rozumiem”, pochodzącym z głośnego hitu zespołu Chłopcy z Placu Broni, został przygotowany przez nauczycielki historii w II LO: Annę Wójcicką i Agnieszkę Kwiecień. Na szkolnej scenie wystąpił uczniowski zespół „Pozytywnie nastawieni LO2” w składzie instrumentalnym: Wiktor Jamski, Emil Kania, Stanisław Sokołowski, Jakub Rudzki, Michał Loranty i Mikołaj Nogajski oraz wokalnym: Julia Dudek, Dominika Chmielewska i Aleksandra Glina. Znane utwory zabrzmiały w nowych, świeżych aranżacjach.

 

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe