Nowe auta dla ośrodków wsparcia socjalnego

  • 02.12.2019, 15:31
  • Iwona Bryła
2019-12-02auto.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dwa nowe samochody do transportu osób niepełnosprawnych trafiły do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Starachowicach i Domu Pomocy Społecznej w Kałkowie -Godowie. Zostały kupione dzięki dotacji z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i zaangażowaniu samorządu powiatowego.

Dzięki finansowemu wsparciu władz powiatu oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Dom Pomocy Społecznej w Kałkowie – Godowie wymienił 13 – letniego volkswagena, a Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Starachowicach 11 – letnie auto tej marki, na nowe samochody renault trafic grand pack clim z 2019 r., przystosowane do przewozu swoich podopiecznych.

 

Wyposażenie samochodów umożliwi komfort podróżowania osobom starszym i niepełnosprawnym. Słowa wdzięczności popłynęły od dyrektorek obu placówek.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe