Uczennice OHP ścięły włosy na peruki dla pacjentek onkologicznych

  • 02.12.2019, 15:51
  • Iwona Bryła
2019-12-02ohp.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach bierze udział w akcji polegającej na oddawaniu włosów na peruki dla chorych na raka kobiet, tracących fryzury w wyniku chemioterapii. Jako pierwsze na inicjatywę odpowiedziały uczennice placówki. Panie zainteresowane tą szlachetną inicjatywą mogą się zgłaszać do Ośrodka.

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach odpowiedział na charytatywną inicjatywę „Daj włos”, prowadzoną przez Fundację Rak’n’Roll na rzecz pacjentek onkologicznych, tracących włosy w wyniku chemioterapii. Dobry przykład dały uczennice placówki, które nie wahały się skrócić swoich długich pasm i przekazać je fundacji. Celem jest przygotowanie z nich peruk dla kobiet cierpiących z powodu utraty atrakcyjności.

 

W trójce dziewcząt, które zdecydowały się na ten szlachetny gest są pierwszoklasistki: Karolina Kalista i Wiktoria Kułaga.

 

Inicjatorką udziału Ośrodka w tej inicjatywie jest jego pracownica Ewelina Lewkowicz. Jak mówi włosy przekazane na rzecz fundacji nie mogą być poddawane żadnym zabiegom fryzjerskim, a ich długość powinna umożliwić odcięcie z niej co najmniej 25 cm.

 

Dziewczęta i panie zainteresowane udziałem w akcji Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP zaprasza do swojej siedziby przy ulicy Hutniczej 10.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tosia
Tosia 27.08.2020, 11:08
Świetna inicjatywa. Wielu z nas ścina włosy i je wyrzuca, a przecież komuś mogłyby się przydać. A jak pielęgnuje się włosy na perukach? Jakimi odżywkami- https://www.pro-sprzet.pl/cate… ?

Pozostałe