Wypadek w Pawłowie

  • 27.12.2019, 09:25
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Wypadek w Pawłowie
24 grudnia o godzinie 10:26 na drodze wojewódzkiej 756 w miejscowości Pawłów doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych BMW oraz Mercedes. W pojazdach podróżowali wyłącznie kierowcy.  Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów w pojazdach.

Po przebadaniu obu kierowców przez zespół ratownictwa medycznego lekarz zdecydował o zabraniu obu do Szpitala Powiatowego w Starachowicach. Ruch na drodze wojewódzkiej odbywał się wahadłowo. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi KP Policji  w Starachowicach. W działaniach udział brało 3 zastępy JRG Starachowice oraz OSP Pawłów łącznie 14 ratowników.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe