Sportowcy zorganizowali zbiórkę na rzecz Patryka Niekłania

  • 03.01.2020, 13:54
  • Iwona Bryła
2020-01-03turniejok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 30 tys. zł zebrano w czasie charytatywnego wydarzenia, zorganizowanego przez Familijny Klub Sportowy Łazy Starachowice. Odbiorcą pomocy był nasz ziomek Patryk Niekłań, niezapomniany uczestnik show „Mam talent”, który do dziś nie odzyskał sprawności po ciężkim wypadku samochodowym.

Patryk Niekłań zapadł w śpiączkę po ciężkim wypadku w grudniu 2018 roku. Dziś ten młody mężczyzna jeździ na wózku, ale bliscy i przyjaciele nie przestają walczyć o jego powrót do zdrowia. Ostatnio w pomoc zaangażowało się środowisko sportowców, a także politycy i artyści za sprawą Familijnego Klubu Sportowego Łazy Starachowice, który zorganizował spotkanie w miejskiej hali sportowej przy alei św. Jana Pawła II. Program wypełnił piłkarski turniej z udziałem około 30 drużyn, występy artystyczne i licytacje. A do kupienia były m.in. rękawice bokserskie Marcina Najmana, koszulki z autografami słynnego Roberta Lewandowskiego oraz zawodników łódzkiego Widzewa i poznańskiego Lecha, rękawice bramkarza Jerzego Dudka, autografy aktualnych reprezentantów Polski w piłce nożnej: Łukasza Fabjańskiego, Kamila Glika, Arkadiusza Milika i Kamila Grosickiego,a także vouchery na zabiegi kosmetyczne i masaże. Wieczór umiliły występy artystyczne wokalistek pochodzących z naszego miasta i powiatu: Ewy Jach i Pauli „Curly” Kucharskiej. W sumie na leczenie Partyka Niekłania udało się zebrać ponad 30 tys. zł.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe