Kurs dla instalatorów sanitarnych z pracą w miejskich spółkach

  • 07.01.2020, 15:42
  • Iwona Bryła
2020-01-08ckz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na zlecenie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Zakładu Energetyki Cieplnej, Centrum Kształcenia Zawodowego w Starachowicach zaoferowało młodzieży naukę zawodu - instalator urządzeń sanitarnych. Miejskie spółki odczuwają brak fachowców w tej dziedzinie, dlatego liczą, że wśród kursantów znajdą nowych pracowników.

Centrum Kształcenia Zawodowego w Starachowicach odpowiadając na zapotrzebowanie spółek komunalnych: Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Zakładu Energetyki Cieplnej – Komunikacja Miejska, przygotowało propozycje bezpłatnego kursu w zawodzie instalator urządzeń sanitarnych. Uczestnikami zajęć są uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2.

 

W kursie bierze udział 20 uczniów. Zajęcia skończą się w przyszłym roku egzaminem, którego pozytywny wynik oznacza możliwość szybkiego podjęcia pracy w miejskich spółkach. Odczuwają one bowiem deficyt pracowników zajmujących się instalacją urządzeń sanitarnych.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe