Agnieszka Lasek-Piwarska pokieruje Parkiem Kultury

  • 10.01.2020, 09:42
  • Iwona Bryła
Agnieszka Lasek-Piwarska pokieruje Parkiem Kultury
Wiadomo, kto pokieruje Parkiem Kultury, nową jednostką, która ma powstać z połączenia Starachowickiego Centrum Kultury i Młodzieżowego Domu Kultury. Dziś rozstrzygnięto konkurs z udziałem trzech kandydatów. Komisja wybrała Agnieszkę Lasek-Piwarską, dotychczasową dyrektor MDK.

O stanowisko szefa Parku Kultury, ubiegali się także: Aneta Kordasiewicz, dyrektor Starachowickiego Centrum Kultury oraz Kamil Urbański, muzyk jazzowy. Wczoraj komisja konkursowa przeprowadziła rozmowy z kandydatami. Wybór padł na Agnieszkę Lasek – Piwarską, która będzie pełniła funkcję dyrektora Parku Kultury przez 3 lata.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Agnieszka
Agnieszka 10.01.2020, 22:58
brawo
!!!
!!! 10.01.2020, 21:12
Gratulacje Agnieszko, najlepszy kandydat wygrał

Pozostałe