Co nowego w placówce sportowej z nowym dyrektorem?

  • 13.01.2020, 15:22
  • Iwona Bryła
2020-01-13mosir.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przeprowadzka punktu z usługami masażysty, a w dalszej perspektywie remont wentylacji na basenie i termomodernizacja hali sportowej – to zmiany, które planuje wprowadzić Sławomir Nojek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach. Natomiast w ramach zbliżających się ferii placówka chce zaoferować uczniom cały szereg zajęć sportowych, przygotowanych we współpracy z lokalnymi klubami.

Sławomir Nojek został dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach na początku sierpnia 2019 roku. Po około 5 miesiącach kierowania placówką nowy szef dostrzega konieczność przeprowadzenia remontów w dwu największych administrowanych przez siebie obiektach. Kryta pływalnia przy ulicy Szkolnej wymaga zainwestowania w system wentylacyjny, jednak ze względu na wysokie koszty jest to kwestia dość odległej przyszłości.

 

Podobnie rzecz ma się z termomodernizacją miejskiej hali sportowej przy alei św. Jana Pawła II.

 

Sławomir Nojek szefuje 50 - osobowemu zespołowi, który z powodu polityki oszczędnościowej narzuconej przez gminę, nie został powiększony. Jedyne ruchy kadrowe to obsadzenie dwóch etatów zwolnionych przez emerytów.

 

Nowością, jaką za około 2 miesiące mają dostrzec odwiedzający basen przy Szkolnej będzie zmiana lokalizacji punktu masażu.

 

Natomiast na czas ferii szkolnych zaczynających się 27 stycznia MOSiR proponuje blok zajęć obejmujących różne dziedziny sportu.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dlaczego
Dlaczego 23.01.2020, 11:36
Tyle potrzeb ma ośrodek a dyrektor nie pozyskuje zewnętrznych środków. Gdzie pozyskiwanie dotacji unijnych? Gdzie partnerstwo publiczno-prywatne? Dlaczego nie chodzi za inwestorami, dlaczego pytam się dlaczego?

Pozostałe