Wypadek w Wąchocku

  • 25.02.2020, 10:20
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Wypadek w Wąchocku
W Wąchocku na skrzyżowaniu dróg: krajowej nr 42 oraz powiatowej doszło do wypadku z udziałem samochodów osobowych: Ford Focus i WV Bora. W chwili zderzenia w pojazdach znajdowały się 4 osoby - w tym 4-letnie dziecko.

Wszystkie osoby samodzielnie opuściły pojazdy i trafiły pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Dziecko, pasażer i kierowca Forda zostali przetransportowani do szpitali.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu zasilania w pojazdach. W działaniach udział wzięły trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP w Starachowicach - łącznie 13 strażaków.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe