Bezpłatne porady prawne w biurze pani poseł

  • 11.03.2020, 11:36
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2020-03-11wojtyszek.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowickie biuro posłanki Prawa i Sprawiedliwości Agaty Wojtyszek, uruchamia od jutra bezpłatne porady prawne dla mieszkańców. Będzie z nich można korzystać w każdy czwartek w godzinach od 15.00 do 17.00.

Posłanka PiS Agata Wojtyszek odpowiada na oczekiwania swoich wyborców. Jak mówiła na ostatniej konferencji prasowej mieszkańcy zgłaszają się do niej z problemami natury prawnej, dlatego w swoim biurze w Starachowicach postanowiła uruchomić darmowe poradnictwo w tym zakresie. Usługa startuje od jutra i będzie kontynuowana w każdy czwartek w godzinach od 15.00 do 17.00.

 

Na spotkanie z prawnikiem można się wcześniej umówić telefonując pod numer 538 671 611 lub przyjść bezpośrednio do biura pani poseł, które mieści się w Starachowicach przy ul. Na Szlakowisku 2 w tzw. pawilonie „Skorpion”. Wówczas porada zostanie udzielona w zależności od tego, czy prawnik jest akurat wolny lub od razu może pomóc rozwiązać dany problem.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe