Dzień Kobiet z posłanką w Wielkiej Wsi

  • 13.03.2020, 09:39
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2020-03-13dzienkobietwachock.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich z Wielkiej Wsi w gminie Wąchock, w tamtejszym domu kultury odbyło się spotkanie okazji Dnia Kobiet. Gościem specjalnym była posłanka PiS Agata Wojtyszek.

Zaproszenie przyjęła też m.in. dyrektor starachowickiego biura pani poseł Lidia Dziura, burmistrz Wąchocka Jarosław Samela, jego zastępca Sebastian Staniszewski, wiceprzewodniczący wąchockiej rady: Sylwester Rudzki i Mirosław Jaźwiec, a także pochodząca z gminy Wąchock przewodnicząca Rady Powiatu w Starachowicach Bożena Wrona. Agata Wojtyszek jako gość specjalny została powitana ze szczególną sympatią. Parlamentarzystka wysłuchała dedykowanych jej piosenki i wiersza autorstwa przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich z Wielkiej Wsi Danuty Nowickiej oraz radnych Sylwestra Rudzkiego i Dariusza Dudka.

 

Agata Wojtyszek dziękowała za ciepłe przyjęcie;dała się też namówić na wspólne śpiewanie.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe