Dzień Dziecka, Sobótki, Gala Disco Polo, Dni Starachowic - imprezy przełożone na przyszły rok

  • 03.04.2020, 13:53
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Dzień Dziecka, Sobótki, Gala Disco Polo, Dni Starachowic - imprezy przełożone…
Kryzys jaki przeżywamy odbija się na miejskim budżecie. Dziura jaka powstanie na skutek mniejszych wpływów do budżetu szacowana jest na dziś na ok 10-11 mln zł.

Poleciłem dyrektorom jednostek i kierownikom referatów szukanie oszczędności w każdej dziedzinie funkcjonowania miasta. Zaczynamy od miejskich imprez, które były zaplanowane na ten rok. Ostatnie dni dyrektor SCK poświęca na rozmowy z wykonawcami z którymi mamy podpisane umowy. Serdecznie dziękuję artystom za zrozumienie i zgodę na przełożenie koncertów na przyszły rok!

Oto nowe terminy imprez:
29 maja 2021 - Dzień Dziecka z PKC Group na Wesoło

26 czerwca 2021 - Starachowickie Sobótki

24 lipca 2021 - Starachowicka Gala Disco Polo

21-22 sierpnia 2021 - Dni Starachowic

Już teraz serdecznie dziękuję Wszystkim za wyrozumiałość i wsparcie miasta! Bardzo trudny okres przed całą naszą lokalną społecznością. Wspólnymi siłami damy radę! - napisał na facebooku prezydent Starachowic Marek Materek

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
petrud
petrud 07.12.2021, 10:20
W okolicy nie ma dobrej miejscówki pod kawalerskie - gdzie jechać? Pomysłem jest wieczór kawalerski w Krakowie - https://www.shootingcracow.com… Jak u Was kończyły się takie wycieczki? Pomysł wydaje się ciekawy ;-)
rap
rap 04.07.2021, 00:41
bedzie rap?

Pozostałe