Na terenie województwa odnotowano 93 przypadki zachorowań  na COVID-19 [AKTUALIZACJA]

  • 05.04.2020, 10:06
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Na terenie województwa odnotowano 93 przypadki zachorowań  na COVID-19 [AKTUALIZACJA]
W województwie świętokrzyskim potwierdzono 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

To starszy mężczyzna z powiatu starachowickiego oraz 11 kobiet: 6 z powiatu starachowickiego (5 starszych i jedna w sile wieku), 3 kobiety w sile wieku i jedna młoda z powiatu skarżyskiego, a także jedna kobieta w sile wieku z powiatu koneckiego.W sumie na terenie województwa odnotowano dotąd 93 przypadki zachorowań  na COVID-19.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie większość przypadków zakażenia koronawirusem dotyczy pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Parszowie, w gminie Wąchock. Do zakażenia mogło dojść w wyniku kontaktu z jedną z pacjentek oddziału neurologii szpitala w Skarżysku-Kamiennej.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
stefan
stefan 06.04.2020, 01:55
A jak to się stało że u jednego z pracowników spółki miejskiej po 14-sto dniowej kwarantannie i powrocie do pracy stwierdzono że jest zarażony korona wirusem.

Pozostałe