Od dziś otwarte boiska sportowe!

  • 04.05.2020, 08:46
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Od dziś otwarte boiska sportowe!
Od dziś zostały otwarte niektóre obiekty sportowe dla klubów sportowych i osób niezrzeszonych. Korzystanie z obiektów będzie obwarowane dodatkowymi warunkami, które będą obowiązywać do odwołania.

Obiekty będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00. Zajęcia na boisku mogą odbywać się dla grup liczących maksymalnie 6 osób, pod opieką opiekuna bądź trenera.

Ze względów bezpieczeństwa epidemiologicznego każda grupa zobowiązana jest przed rozpoczęciem korzystania z obiektu dostarczyć listę zawierającą imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon każdej osób biorących udział w zajęciach (listy będą niszczone w momencie ustania zagrożenia epidemiologicznego). W sytuacji braku listy lub niepełnej jej uzupełnienia cała grupa będzie miała zakaz korzystania z obiektu.

Zajęcia dla każdej z grup będą rozpoczynać się o pełnej godzinie zegarowej i trwać nie dłużej niż 45 minut (wszystkie osoby po 45 minutach muszą opuścić obiekt). Ze względów bezpieczeństwa szatnie do odwołania pozostaną nieczynne. Podczas treningu osoby przebywające na obiekcie nie muszą stosować maseczek, ale mogą je zdjąć dopiero po wejściu na teren obiektu, a opuszczając go muszą je bezzwłocznie założyć.

Do dyspozycji oddajemy poniższe obiekty:

Boisko treningowe „Sahara”, ul. Szkolna

Boisko treningowe ze sztuczną na wierzchnią, ul. Szkolna

Bieżnia stadionu, ul. Szkolna

kontakt w godzinach 8:00 – 15:00 w sprawie dostępu do obiektów:

Mariusz Konarski, tel. 511 024 242

Boisko „Orlik”, ul. Pustowójtówny

kontakt w godzinach 8:00 – 15:00 w sprawie dostępu do obiektu:

Rafał Dobrowolski, tel. 516 054 061

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie drugiego etapu odmrażania sportu:

//www.gov.pl/web/sport/odmrazanie-sportu--etap-od-4-maja-2020-r--odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytania

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe