Spotkał się z prezydentem, potem z dziennikarzami

  • 19.05.2020, 16:39
  • Iwona Bryła
2020-05-20holownia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Szymon Hołownia, jeden z kandydatów w wyborach na Prezydenta RP odwiedził Starachowice. Zaczął od zamkniętego spotkaniu z prezydentem Markiem Materkiem, potem wyszedł do dziennikarzy czekających na niego przed urzędem miejskim.

Prezydent Marek Materek, od spotkania z którym Szymon Hołownia zaczął swoją wizytę w Starachowicach informował, że ze swoim gościem rozmawiał głównie o kłopotach, jakich epidemia koronawirusa przysporzyła samorządom.

 

Szymon Hołownia dodał, że rozwiązanie samorządowych problemów będzie poważnym sprawdzianem kompetencji nowego prezydenta Polski.

 

Prezydent Materek, pytany o to, czy udzieli oficjalnego poparcia Szymonowi Hołowni odpowiedział, że zachowuje w tej kwestii neutralność, ale spotka się z każdym, kto będzie chciał rozmawiać o potrzebach lokalnej społeczności.

 

Pojawienie się Szymona Hołowni w Starachowicach jego zwolennicy wykorzystali też do tego, by poprosić o autografy i wspólne zdjęcia. Jedno z nich zrobiono przy stojącej przed magistratem ciężarówce z promującej nasze miasto „Ścieżki Stara”.

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kasia
Kasia 19.05.2020, 19:50
Brawo Szymon 👏👏👏Dobrze ze ktos myśli o samorzadach w tych trudnych dla nich czasach :)
Stokrotka
Stokrotka 23.05.2020, 16:06
Hołownia o nas myśli. Śmiechu warte. Płaczek i histeryk. Co On wie o bezpieczeństwie Państwa i polityce zagranicznej?
Jedynym i sprawdzonym kandydatem na prezydenta RP jest Andrzej Duda.

Pozostałe